Jak utworzyć CV?

Mnieszukasz umożliwia Użytkownikom w obszerny sposób przedstawić swoją kandydaturę, pochwalić się swoimi osiągnięciami i doświadczeniem, a także zaprezentować pozostałe swoje umiejętności w branży, której są pasjonatami wraz z opisaniem co ich motywuje do pracy.

Przystąpienie do zrobienia swojego CV jest wyjątkowo proste. Wystarczy kliknąć na Mnieszukasz w link UTWÓRZ CV i wypełnić gotowy formularz.

 

Nie mam portfolio i jak będzie wyglądać moje CV?

W dynamicznie zmieniającym się świecie jest bardzo wiele różnych pomysłów na zaprezentowanie swojej osoby potencjalnemu pracodawcy. Staramy się aby na Mnieszukasz sprostać Waszym oczekiwaniom stąd różne pomysły odnośnie zrobienia dobrego pierwszego wrażenia poprzez CV Użytkowników.

Jeśli nie masz portfolio, lub linków którymi chciałabyś /chciałbyś się pochwalić podstrona CV dopasuje się estetycznie do zawartości przez Ciebie przedstawionej, tak by wyglądała najlepiej jak jest to możliwe.

 

Na moją skrzynkę nie dotarł e-mail z linkiem aktywacyjnym.

Sprawdź, czy e-mail nie trafił przypadkiem do innego folderu w Twojej skrzynce.

 

Nie pamiętam hasła, jak je odzyskać?

Jeśli nie pamiętasz hasła do swojego konta na Mnieszukasz, kliknij tutaj i postępuj zgodnie ze wskazówkami.

 

Chcę zmienić hasło.

Zaloguj się na swoje konto, po lewej stronie w zakładce MOJE KONTO jest link ZMIEŃ HASŁO kliknij w niego i postępuj zgodnie ze wskazówkami.

 

Jak zgłosić naruszenie?

Jeżeli zobaczysz CV, które wygląda na spam, jest niezgodne z prawem, zabronione lub w inny sposób narusza regulamin zamieszczania CV, zgłoś je, klikając na link ZGŁOŚ NARUSZENIE w prawym dolnym rogu strony CV, które przeglądasz. Zgłoszone, w ten sposób naruszenia będą przez nas sprawdzone i jeśli okaże się, że faktycznie łamią postanowienia regulaminu lub są nielegalne, zostaną usunięte tak szybko, jak to jest możliwe.

Jeżeli kontaktujesz się, z osobą która utworzyła CV a ogłoszeniodawca odpisze Ci z podejrzaną propozycją, prosimy prześlij nam takiego e-maila i zaprzestań komunikacji z tą osobą.

Jeżeli jesteś ofiarą oszustwa, poinformuj Mnieszukasz oraz policję.

Jeśli masz inne pytania dotyczące bezpieczeństwa, które nie zostały opisane powyżej, prosimy napisz do nas w tej sprawie klikając tutaj.

 

Twoje opinie i sugestie są dla nas niezwykle cenne!

Każdy może zgłaszać wszelkie opinie, sugestie oraz problemy związane z funkcjonowaniem Serwisu,korzystając z zakładki NAPISZ KOMENTARZ lub kontaktując się mailowo na adres: kontakt@mnieszukasz.pl.

utwórz CV