Iuliia Osatska

Wrocław

Wiek

39

Wykształcenie

Wyższe

Forma zatrudnienia

Umowa o pracę - czas nieokreślony

zadzwoń napisz

Poszukuję pracy w branży ekonomii, zarządzania, finansów

dodano 1 tydzień temu
wygasa: 19.10.2023

Dotychczas w ramach swoich obowiązków zawodowych zdobyłam cenne doświadczenie w zakresie metod przekazywania wiedzy oraz bezpośredniego kontaktu z ludźmi. Moim celem jest stała praca, która pozwoliłaby mi rozwijać i wykorzystywać nabytą wiedzę.

Łatwo nawiązuję kontakty i lubię pracować z ludźmi. Jestem osobą wysoko zmotywowaną, zorientowaną na efektywną pracę, nie unikającą podejmowania własnej inicjatywy i szybkiego rozwiązywania pojawiających się trudności. Czuję się odpowiedzialną i pracowitą, otwartą na nowe wyzwania i doświadczenia.

Doświadczenie: 13 lat

Posiadam 13 letnie doświadczenie w dziedzinie edukacji wyższej podczas kariery naukowo-dydaktycznej.

Wykonywałam obowiązki zastępcy kierownika katedry i byłam członkiem rady naukowej Uniwersytetu. W ramach swoich obowiązków składałam raporty naukowe, pisałam artykuły, prowadziłam wykłady i ćwiczenia z ekonomicznych dyscyplin.

Współpracowałam z liceum o profilu finansowo-gospodarczym. Współpraca polegała na opiece naukowej nad uczniami, prowadzeniu lekcji z teorii ekonomicznej dla uczniów 9, 10, 11 roku; przygotowanie uzdolnionych uczniów do konkursów, olimpiad.

Wykształcenie i kursy

1996-2001 Dniepropetrowski Państwowy Uniwersytet Rolniczy. Specjalność: ekonomika i przedsiębiorczość. Kwalifikacja: bakaławr rachunkowości i audytu. Dyplom bakaławra.

2001-2002 Dniepropetrowski Państwowy Uniwersytet Rolniczy. Specjalność: Rachunkowość i audyt. Kwalifikacja: ekonomista-księgowa. Dyplom specjalisty.

2017 i nadal Szkoła językowa Hello. Kurs języka angielskiego

Uprawnienia i certyfikaty

Języki obce: Ukraiński, Rosyjski, Polski, Angielski – zaawansowane

Dobra znajomość obsługi systemu Windows oraz pakietu MS Office

Uniwersytet Wrocławski. Stypendium amerykańsko-polskiej Fundacji Liderzy Przemian przyznawanego dla liderów zainteresowanych rozwojem demokracji, gospodarki i społeczeństwa obywatelskiego

Certyfikat ukończenia szkolenia „Warsztat dla początkujących trenerów

Certyfikat uczestnictwa w warsztatach ING Banku Śląskiego o tematyce Handel Międzynarodowy to nie loteria – nie ryzykuj!

Zainteresowania

- codzienne bieganie

- pływanie

- muzyka

- wolontariat

utwórz CV